Кремлівські найманці продовжують грубо порушувати досягнуті раніше домовленості.

Опубликовал: pisatel, 3-07-2021, 14:30, ---, 77, 0

СМІ окупаційної влади продовжують поширювати фейки про нібито обстріли по мирним мешканцям зі сторони ЗСУ.
Подібні пропагандистські кліше активно поширюються останнім часом як ватажками НЗФ, так і високопоставленими російськими політиками.У зв’язку з цим, обстріли з боку окупантів, супроводжуються інтенсивними інформаційними “вкидами” зі звинуваченнями в обстрілах з боку українських військових.
2 липня 2021 р., починаючи з 05.40, кремлівські найманці здійснили обстріли в напрямку населеного пункту Авдіївка із застосуванням артилерії калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів. Окупанти вели вогонь з окупованих населених пунктів Спартак, Ясинувата, Яковлівка та Макіївка.
Крім того, о 04.45 найманці випустили 17 мін з міномета калібру 120 мм по позиціях Збройних Сил України у напрямку населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї. Вогонь вівся з окупованих населених пунктів Ужівка та Заїченко.Відверті грубі порушення з боку окупантів фіксуються Українською стороною СЦКК другий день поспіль.
Зокрема, 01.07.2021 було зафіксовано та верифіковано 26 порушень з боку ЗФ РФ, 12 з яких здійснено із застосуванням забороненого озброєння. За даними Української сторони СЦКК, в результаті обстрілу завдано серйозної шкоди цивільній інфраструктурі, а самі обстріли збройних формувань РФ та їх найманців велися з районів житлової зони населених пунктів Мінеральне, Яковлівка, Макіївка, Заїченко, що є грубим порушенням норм Міжнародного гуманітарного права і свідчить про повне ігнорування Російською Федерацією досягнутих раніше домовленостей.
Агресивні дії окупантів спрямовані на фабрикування фейків щодо руйнування цивільної інфраструктури на тимчасово окупованих територіях та оприлюднення їх на різних міжнародних майданчиках з метою формування у світової спільноти викривленого уявлення про події на Сході України.
Українські військові продовжують контролювати ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил і неухильно дотримуються Мінських домовленостей.


У данной публикации еще нет комментариев. Хотите начать обсуждение?

Написать комментарий
Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Поиск по сайту
30
користувачів зараз на сайті
з них:
Гості30
Оцените работу движка
NINENEWS

Унікальний ресурс для людей які завжди хочуть бути в курсі найсвіжіших новин в Україні та світі!