Ви тільки подивіться який бум поширився інтернетом.

Опубликовал: pisatel, 13-08-2021, 15:37, В Україні, 2 920, 0

За роки російсько-української війни ми звикли до того, що український народ і державу захищають патріоти, які протистоять проросійським силам. Проте реальне життя показує, що чим далі, тим не все стає так однозначно. В останні роки проросійські антиукраїнські сили на Донеччині навчилися активно використовувати патріотизм у власних інтересах.
https://www.facebook.com/groups/820886501366475/posts/4085101781611581/
https://vk.com/wall-4229188_78143
 
Проблематика співіснування ГО “Патріоти Добропілля” на чолі з такими діячами як Четверьов та Кошуков з представниками структур ОПЗЖ, яка останнім часом спостерігається і стає все більш тісною, говорить про системну практику використання представниками ОПЗЖ псевдопатріотичних організацій на Донеччині з метою атак на політичних конкурентів ОПЗЖ в регіоні з метою їх політичного знищення. Такі дії зазвичай здійснюються під активними патріотичними гаслами, аби ввести патріотично налаштованих громадян в оману та даєти можливість ляльководам використати їх в своїх корисливих цілях. Тому такі дії варто відрізняти.
 
До прикладу, до 2014 року Сергій Кошуков був далеким від патріотичного руху та займався контрабандою на українсько-російському кордоні, тісно та успішно співпрацюючи на цій ниві з вихідцями з криміналу 90-х. Проте у 2016 році Кошуков різко вирішує стати патріотом та учасником бойових дій, та дивним чином влаштовується в 81 бригаду на контракт на пів року. Далі ще декілька місяців перебуває в складі 93 бригади, де дійсно, варто визнати, бере участь у боях за авдіївську промку.
 
Різко переорієнтувавшись з контрабанди та криміналу у патріоти він стає єдиним учасником бойових дій в організації “Патріоти Добропілля”. Після закінчення контракту Кошуков стає блогером, а його товариш Четверьов починає активно заручатися фінансовою підтримкою народної депутатки України Наталії Королевської, яка приблизно в цей період почала потребувати послуг “патріотичних” організацій для виконання окремих протестних заходів в інтересах ОПЗЖ в регіоні. За виконання подібних заходів Четверьов особисто отримував кошти готівкою від Королевської. Проте “Патріоти Добропілля” не обмежилися в наданні своїх послуг лише Наталії Королевській.
 
У послужному списку таких псевдопатріотів і вибори до Верховної Ради України в 50 окрузі, де Кошуков сприяв громадянину РФ Андрію Аксьонову. Після програшу на виборах обох -  дають спільне інтерв'ю Інтерфаксу. Тут і численні контакти Кошукова з місцевим кримінальним авторитетом Андрійченко та намагання з боку “Патріотів Добропілля” контролювати весь нелегальний бізнес регіону - вугілля, шлами, сигарети та інше.
 
Недарма час від часу виникають конфлікти між “Патріотами Добропілля” та іншими спілками ветеранів АТО, адже наразі у “ПатріотІв Добропілля” фактично відсутні учасники бойових дій в керівній ланці організації, відбувається за всіма ознаками умисна радикалізація та маргіналізація ветеранського руху та переважає орієнтованість на виконання політичних замовлень від проросійських сил щодо знищення союзників Києва та конкурентів ОПЗЖ в регіоні.
 
 
Наявність громадянства РФ у Андрія Аксьонова в Добропіллі, діяльність кримінального авторитета Андрійченка та засилля в місцевій владі рідного міста Кошукова Добропіллі представників ОПЗЖ чомусь не так хвилює “Патріотів Добропілля”, як питання призначення міського голови Слов’янська Вадима Ляха головою місцевої адміністрації, через що Кошуков з товаришами навіть палять шини біля Донецької ОДА та перекривають трасу міжобласного сполучення під Слов’янськом.
 
Виникає логічне питання, чому як тільки ОПЗЖ втратила владу у Слов’янську, а на бік української обласної влади перейшов обраний мер Слов’янська Вадим Лях, спаливши мости з ОПЗЖ, “патріоти” Кошукова почали одразу працювати на політичне знищення саме Ляха, фактично розчищаючи дорогу для повернення до влади в місті угруповання ОПЗЖ на найближчих місцевих виборах у Слов’янську.
 
Варто пам’ятати, що не все те золото, що блищить.У данной публикации еще нет комментариев. Хотите начать обсуждение?

Написать комментарий
Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Поиск по сайту
19
користувачів зараз на сайті
з них:
Гості19
Оцените работу движка
NINENEWS

Унікальний ресурс для людей які завжди хочуть бути в курсі найсвіжіших новин в Україні та світі!