Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

Опубликовал: pisatel, 5-10-2021, 10:10, В Україні, 32, 0

Останнім часом в російських ЗМІ поширюється фейкова інформація про нібито наміри української влади повернути окуповані території Донецької та Луганської областей до складу України військовим шляхом. При цьому нібито реалізація таких намірів запланована на час,  коли президента Росії Путіна захворіє, тобто коли в РФ буде дестабілізація суспільно-політичної обстановки.   

Незважаючи на вказані проросійські фейки, український народ та влада усвідомлюють, що військовий сценарій повернення окупованих територій до складу України майже не можливо реалізувати без втрат серед мирних українців, які проживають на ТОТ.

Тому доречно згадати слова Президента України Володимира Зеленського, який зазначив, що  - «Ми з вами повинні розуміти, що питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандський формат – це переговори на найвищому рівні, і тому ми очікували цієї зустрічі, дуже серйозно готуємося до неї. Я хотів би реальних результатів», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ, відповідаючи на запитання, якого підсумку він очікує від саміту в Нормандському форматі, що запланований у найближчі тижні. 

«Ми не можемо просто говорити про припинення війни – треба домовлятися про повернення наших територій. Я кажу хоча б про якісь зрозумілі терміни. Тобто я хочу говорити про повернення, деокупацію Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами. Ми про це говоритимемо, я підніматиму це питання», – наголосив Глава держави.

За його словами, це саме стосується й повернення в Україну незаконно утримуваних громадян.

«Є таке словосполучення, яке лунає в різних ЗМІ, як «обмін всіх на всіх». Воно хвилює всіх: мене особисто, наш уряд, суспільство. Важливе питання: «Коли?» Для мене відповідь – це конкретні терміни, найближчим часом», – підкреслив Володимир Зеленський.

          Враховуючи викладене, українцям, які мешкають на окупованих територіях, не треба реагувати на дезінформації російських ЗМІ, які постійно намагаються відповідним інформаційним контентом здійснювати ескалації панічних настроїв серед населення, а також розпалювати ворожнечу та ненависть до української влади. У данной публикации еще нет комментариев. Хотите начать обсуждение?

Написать комментарий
Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Поиск по сайту
30
користувачів зараз на сайті
з них:
Гості30
Оцените работу движка
NINENEWS

Унікальний ресурс для людей які завжди хочуть бути в курсі найсвіжіших новин в Україні та світі!