Пропагандист з окупованої території зізнався, як формується образ жертв серед найманців

Опубликовал: pisatel, 10-10-2021, 15:39, У світі, 12, 0

Представник російської окупаційної адміністрації на території частини Донецької області, «1-й заступник міністра інформації» в так званій «ДНР» Данило Безсонов розкрив принципи роботи пропаганди.

В інтерв'ю для одного з антиукраїнських ютуб-каналів Безсонов розповів, як формується образ жертв з найманців, які воюють проти України.

«Є загальна лінія, загальна позиція, щоб всі думали, що ми білі та пухнасті. У нас інформаційна позиція така: ворог по нас стріляє, нас вбиває, ми гинемо, ми нікуди не стріляємо. Ми ж дотримуємося Мінських угод. Світова спільнота, будь ласка, натисніть на Україну, щоб нас не вбивали».

Пропагандист зізнався, що існують якісь куратори, які забороняють показувати, як бойовики стріляють по українським військовим.

 

«Ми їх так само знищуємо, ми ефективно їх б'ємо. Ми про це говоримо, але ми про це поки не показуємо. Тому що не можна, є якась позиція...»

 

Безсонов зізнається в тому, що бойовики порушують Мінські угоди, але це просто не показують, щоб сформувати негативний образ України, яка нібито порушує домовленості.У данной публикации еще нет комментариев. Хотите начать обсуждение?

Написать комментарий
Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив


Поиск по сайту
24
користувачя зараз на сайті
з них:
Гості24
Оцените работу движка
NINENEWS

Унікальний ресурс для людей які завжди хочуть бути в курсі найсвіжіших новин в Україні та світі!