This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

СБУ блокувала діяльність потужної «ботоферми», яка надавала послуги РФ та бойовикам

Служба безпеки припинила діяльність групи осіб, які організовували масову реєстрацію та подальше просування фейкових акаунтів у будь-яких сервісах інтернет. Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники активно надавали послуги російській стороні та особам, причетним до діяльності так званої «ДНР». Акаунти потім використовувались замовниками для встановлення та підтримання легендованих контактів з українськими громадянами, проведення незаконних фінансових операцій, пересилання через операторів поштового зв’язку товарів, вилучених із законного обігу.
+ 0 -

Мешканця Маріуполя, який розповів контррозвідці СБУ про вербування ФСБ, звільнено від відбування покарання

Контррозвідники Служби безпеки України викрили спробу залучення мешканця Маріуполя до конфіденційного співробітництва на користь російських спецслужб.Встановлено, що українець був завербований під час перебування в Росії на заробітках. «Бесіду» із нашим співвітчизником проводив співробітник ФСБ РФ Петро Горохов. Через психологічний тиск, залякування, шантаж ефесбешник змусив українця погодитися на злочинну співпрацю.
+ 0 -

В Україні набирає популярність флеш-моб # ГолосДонбасса

В Україні набирає популярність флеш-моб #ГолосДонбасса, він полягає в зверненнях жителів Сходу України, які були змушені виїхати зі своїх міст, покинути свій будинок через російську агресію в 2014 році.

Всі звернення були записані російською мовою, до того ж учасники підкреслили, що вони вільно розмовляють російською мовою як в 2019, так і до 2014 року по всій території України. Це ще раз показує надуманість міфу – «притеснения русскоязычных граждан» яким Росія користується вже близько 30 років.
+ 0 -

Контррозвідка СБУ викрила в Одесі антиукраїнського інтернет-агітатора

Контррозвідники Служби безпеки України викрили в Одесі антиукраїнського агітатора, який поширював в інтернеті провокаційні матеріали. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що чоловік продовжував активно підтримувати ідею створення так званої «Одеської народної республіки» та пропагував федералізацію південно-східних регіонів України для виходу із нашої держави. Контррозвідники СБУ  задокументували факти розміщення пропагандистом в інтернеті антиукраїнських гасел для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Одеському регіоні.
+ 0 -

Голова Служби безпеки України Іван Баканов зустрівся з Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном

Під час зустрічі Голова Служби та Посол обговорили питання посилення співпраці між Україною та Францією у безпековій сфері. Зокрема, сторони обговорили взаємодію відомств сектору безпеки обох країн по протидії міжнародному тероризму та кіберзагрозам. Окремо наголошено на важливості реалізації запланованої реформи СБУ, яка відповідатиме очікуванням українських громадян щодо роботи Служби.
+ 0 -

Головним завданням СБУ залишається захист державної безпеки – Голова Служби

Реформа СБУ полягає в тому, що ми нарешті маємо почати ефективно діяти на упередження. Про це заявив Голова СБУ Іван Баканов на зустрічі із Послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цуркану. «Ми сподіваємось, що новий законопроект щодо реформи СБУ, розроблений Службою, забезпечить нам це у найкоротші строки», ‒ наголосив він.
+ 0 -

НОРМАНДСЬКА ЗУСТРІЧ – ЦЕ ПЕРЕМОГА

Перш за все слід розуміти, що сам факт проведення Нормандської зустрічі - перемога дипломатії Зеленського і його стратегії щодо припинення війни. Адже остання повноцінна зустріч у цьому форматі на рівні лідерів держав відбулася у 2016 році, на рівні міністрів – у 2018 році. Українці ж продовжують гинути у війні (на сьогодні, за даними ООН, налічується близько 13 тисяч загиблих)
+ 0 -

ПОЧЕМУ ПРОТИВ ЗЕЛЕНСКОГО И «СЛУГИ НАРОДА» ВЕДЁТСЯ МОЩНЕЙШАЯ ИНФОРМАЦИОННО-ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ ОПЕРАЦИЯ?

Не надо быть дипломатом, государственным деятелем, политологом и т.д. чтобы понять, что против Президента Зеленского и его партии «Слуга народа» ведётся целенаправленная информационная кампания.Проанализировав информационные вбросы становится понятно, что «заказчик» не один, а несколько… но цели их схожи.
Первая цель. Создать впечатление полного хаоса и развала государственных институтов, к которому якобы привела деятельность Зеленского и его команды.
+ 0 -

Сегодня Украина отмечает День Достоинства и Свободы

День Достоинства и Свободы отмечается каждый год 21 ноября согласно Указу Президента от 13 ноября 2014 года. Торжественная дата приурочена к годовщине начала Евромайдана — массовых акций протеста в центре Киева. Поводом для протестов стало решение тогдашней власти о прекращении курса на евроинтеграцию и отмену процесса подготовки к подписанию Соглашения об ассоциации между Украиной и Европейским Союзом.
+ 0 -