Як Росія хоче контролювати політичний проект в Україні?

Політичні амбіції, жага до влади, мільярди гривень... До чого тільки не вдаються одіозні бізнесмени задля реалізації планів Кремля?! Ось тільки якщо копнути глибше, відразу видно «звідки ноги ростуть». Така ситуація склалася із Євгеном Мураєвим.
Почну з того, що розпочав ранковий телеефір 7 листопада о 6-тій годині ранку канал «Наш». Він з’явився на місці нішевого жіночого телеканалу «Максі-ТВ». Причому, він спочатку почав мовлення, а потім почав реалізовувати переформатування телеканалу в розширення мережі мовлення.
Юридична особа телеканалу "Максі-ТВ" – ТОВ "Наша Прага". За даними єдиного державного реєстру, вона змінила власника – ним стала кіпрська компанія Demosena Investments Ltd, а кінцевим бенефіціарним власником є Володимир Мураєв, батько Євгена Мураєва.
Керівником каналу є Тигран Мартиросян, колишній виконавчий продюсер каналу NewsOne. При цьому в ефірі транслюються ролики каналу, де його директором вказано Олену Рудік, яка в минулому була гендиректором NewsOne.
Але чи все законно із каналом «Наш»? По-перше – канал почав працювати незаконно. Тобто, в ефірі один канал, який мав ліцензію на мовлення, раптово змінився на абсолютно інший. Без попереджень, дозволів та інших необхідних юридичних процедур, з яких починається робота нормальних ЗМІ. Як результат – 6 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ "Наша Прага" за самовільне переформатування жіночого телеканалу "Максі-ТВ" на інформаційний телеканал "Наш".
По-друге, саме цей канал доводить зв'язок Мураєва із Росією, у прихильності до якої його давно підозрюють. Оцей офшор, який став власником каналу – Demosena Investments Ltd, управляється двома кіпріотками - Єленою Папахрістодулу Псінтру та Зої Іоанну. Все б нічого, але ці дві керують ще одним офшором, який називається Bimersano Services Ltd. От ця компанія викликає у нас особливий інтерес. Цьому офшору належить 9,96% акцій російського банку "Промсвязьбанк». Саме в цей період, коли офшор ставав власником "Промсвязьбанку", уряд Росії визначив "Промсвязьбанк", як опорний банк для здійснення операцій за державним оборонним замовленням і великими державними контрактами. Значить, "Промсвязьбанк" обслуговує всі фінансові операції Міністерства оборони. Ще й виявляється, що дві кіпріотки не просто керують, а є власниками офшору, яку належить російський банк, обидві зробили по 500 євро внеску у статутний фонд компанії. 
Складно собі уявити, що уряд Росії та Міноборони РФ допустили до секретних даних двох кіпріотів. І цілком зрозуміло, що ці громадянки є повністю підконтрольними "фунтами" головної військової структури Росії. Ясно, що одне із завдань поставлених перед ними – контроль фінансування політичного проекту в Україні, під назвою "Наші", який зараз очолює Є. Мураєв.
+ 0 -