Ідентифіковано 1500 військовиків 3-ї ОМСБр російського окупаційного корпусу на Донбасі

Волонтери Українського кіберальянсу та команди InformNapalm, плідно попрацювавши, вирішили зробити своєрідний подарунок нащадкам чекістів у їхній “професійний” день у вигляді публікації даних майже на 1500 членів НЗФ, що орудують на окупованій території. Це список військовиків 3-ї окремої мотострілецької бригади 1 армійського корпусу (Донецьк) російської окупаційної армії на Донбасі. Всі добуті та опрацьовані дані відразу були передані у відповідні правоохоронні органи України.
Аналіз списку вкотре демонструє гібридний характер російської агресії: до складу 3-ї ОМСБр входять російські кадрові військові, російські найманці, а також колаборанти, яких використовують як гарматне м’ясо.


Ось кілька скріншотів документу, весь список ви можете знайти на посиланням. 

Інформація про 3-тю ОМСБр 1 АК ЗС РФ

З’єднання було створене 16 жовтня 2014 року як 3-тя окрема мотострілецька бригада “Беркут” в/ч 08803 з пунктом постійної дислокації в Горлівці на основі злиття Горлівського 3-го МСБ, Єнакіївського 2-го МСБ, Макіївського МСБ (“Меч”), бандформування Ігоря Безлера. Штаб і командний склад розміщені в готельно-ресторанному комплексі “Барнслі” (м. Горлівка, відомі місця розташування підрозділів бригади можна переглянути за посиланням). Загальна чисельність бригади – близько 1000 бойовиків. Грошове забезпечення рядового бійця 3-ї ОМСБр – 360 $ на місяць. За інформацією з відкритих джерел, станом на початок 2018 року на озброєнні 3-ї ОМСБр було: 54 БМП-1\2, 6 БТР-80, 12 МТ-ЛБ, 13 САУ 2С1, 18 гаубиць Д-30, 12 РСЗО БМ-21 і 35 танків.
3-тя ОМСБр – це повноцінний підрозділ російської окупаційної армії на Донбасі. Оприлюднення імен російських воєнних злочинців цього підрозділу – перший крок на їхньому шляху до Міжнародного кримінального суду і відповідальності за скоєні злочини.
+ 0 -