This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Бюджетники Путіна саботують вибори в Росії

Сьогоднішнє дійство під назвою «Вибори Путіна», які відбуваються у сусідній з нами Російській Федерації, демонструють всьому цивілізованому Світу, що ця надзвичайно багата на людські і природні ресурси країна надовго застрягла в імперсько-комуністичному середньовіччі. 

Важко уявити, що вже кілька десятиліть Росією править злочинний клан «Озеро» на чолі із ЧКістом Путіним, який встиг обібрати людей до нитки, продати все, що тільки можна було, і довести країну до зубожіння, перетворити її на політичного вигнанця, прирівнявши «наддержаву» до країн Третього Світу. 

Сьогоднішні «вибори» в Росії якраз свідчать про той факт, що країною править справжня хунта, яка захопила владу і позбавила народ будь-яких перспектив на майбутнє. В країні, де будь-яка спроба соціального протесту може закінчитись смертю або в’язницею, де кожному простіше опустити очі і сказати, що «все одно нічого не змінити…», будь-яка довіра людей до влади дорівнює нулю. 

Однак, серед мільйонів росіян є ті, хто ще сподівається щось змінити у цій країні. Досить дивно, але саме працівники бюджетної сфери, на яких, здавалось би, і розраховує Путінська хунта, першими б’ють тривогу і заявляють про безперспективність «виборів без вибору». 

Сьогодні на офіційному сайті Контрольно-рахункової палати Брянської області Росії з’явилось звернення колективу та її Голови про необхідність бойкоту виборів. Чиновники зазначають, що на сьогодні в регіоні не існує реальної можливості підрахунку голосів виборців, що фактично робить вибори Президента Росії нелегітимними. 

Але, як не важко здогадатись, «вибори Путіна» вже давно відбулись у кремлівських кабінетах, залишивши для простого народу лиш ширму демократії. 
+ 0 -