This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Путін і Мафія: шокуюче розслідування

20 січня 2019 року німецький телеканал анонсував показ фільму «Путін і Мафія». Але щось пішло не так... За 5 хвилин до ефіру, анонс видалили, а замість нього пустили в ефір фільм «Путін — новий цар».
За словами інсайдерів, на канал був тиск зверху. За російським поняттями, нічого дивного. За німецькими - безпрецедентно.
Хоча в редакції телеканалу ZDFinfo пояснили, що зміни в сітці мовлення відбулися з технічних причин. А анонсований раніше фільм буде показаний в наступний четвер, 28 лютого.
Чому ж все ж відео не вийшло на екрани вчасно. Можливо просто  напередодні будівництва "Північного потоку 2" не хотіли показувати німцям, з якими "угрупованнями" їх уряд тепер тісно співпрацює? Хто зна. Все можливо.
Що ж такого було в цьому документальному відео?
Фільм "Путін і мафія" режисера Ніколаса Тонева і журналістки Анастасії Кириленко розповідає про передбачувані зв'язки президента РФ Володимира Путіна з мафіозними угрупованнями. Він був уже показаний в ряді європейських країн, в тому числі Швейцарії, Данії, Естонії, Польщі та Нідерландах. Автори поговорили з бізнесменами та іншими людьми, які тим або іншим чином причетні до "мафіозних контактів" Путіна, і спробували дізнатися, як кримінальні схеми зміцнилися в системі влади.
Звичайно можна очікувати, коли в ефірі телеканалу ZDF 28 лютого покажуть скандальний фільм. А можна вже зараз звернутись до більш сміливих джерел, таких як Neue OZ, де було опубліковано короткий огляд вищезгаданого фільму під назвою «Dokumentation "Putin und die Mafia"» (https://www.noz.de/deutschland-welt/medien/artikel/1659520/dokumentation-putin-und-die-mafia#comments-jump-to). А також подякувати Міхаелю Больтзе, який на своєму каналі YouTube виклав документальний фільм ZDFinfo "Putin und die Mafia" (https://www.youtube.com/watch?v=UdI24DBUMj0), який поки що не було опублікувано власне на каналі ZDF.
+ 0 -