Кримських татар звільняють за відмову голосувати на «виборах» — адвокат

В анексованому Криму звільняють з роботи кримських татар, які не пішли голосувати на незаконних виборах президента Росії.
Про це повідомив у Facebook кримський адвокат Еміль Курбедінов.
«Вчора одна людина розповіла мені, як звільнили кілька її знайомих кримських татар з роботи за те, що вони не пішли на "вибори"!» — написав він.
За словами юриста, один зі звільнених працював водієм маршрутки, інший — охоронцем, місце роботи третього адвокат не назвав.
Раніше голова Меджлісу завляв, що понад 90% кримських татар проігнорували «вибори» президента РФ.
Нагадаємо, у Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.
18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. Україна закликала світ не визнавати результатів таких виборів, також в Україні не допускали росіян до участі в голосуванні. 
На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.
На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Таким чином це може бути його вже четвертий президентський термін.
Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.
Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.
+ 0 -