Тимчук вважає, що російські спецслужби використовують деяких депутатів ВР

Верховна Рада може і надалі бути об’єктом нападу для російських спецслужб і в цьому винні самі народні обранці.Таку думку висловив на засідання круглого столу в Укрінформі "Парламентський тероризм" як новий напрям російської гібридної війни" народний депутат, координатор проекту "Інформаційний спротив", керівник НО "Центр військово-політичних досліджень" Дмитро Тимчук.
"На прикладі справи Савченко ми бачимо випадок коли парламент виступає у ролі мішені, яка може спричинити дестабілізацію у державі. І такі операції вочевидь проводять російські спецслужби", - сказав Тимчук.
Водночас він зауважив, що по справі Савченко ця операція здійснювалась з окупованих територій, які є прикриттям для російських спецслужб. Це робиться з метою знівелювати російській слід у цих подіях і дистанціювати Кремль від подій, які мали відбутись у Києві, наголосив депутат. 
За його словами, "на превеликий жаль парламент є слабким ланцюгом. Ми бачимо, що народні депутати  і не лише Савченко, відвідують окуповані території, мають змогу спілкуватись з представниками російських спецслужб і на території Європи".
+ 0 -