This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

СБУ розпочала трансформацію в орган спецпризначення, не чекаючи на прийняття концепції реформування

Служба безпеки України трансформується в орган спеціального призначення, не чекаючи на прийняття концепції реформування СБУ, наголошують у спецслужбі.
"Ми підготували проект концепції реформування служби, який відповідає всім світовим стандартам і нині перебуває на розгляді в РНБО. Наголошую, що, не чекаючи на прийняття офіційного документа, ми вже розпочали необхідні трансформації. Служба відходить від невластивих їй функцій, які дублюють повноваження інших правоохоронних органів, трансформуючись в орган спеціального призначення", - розповів заступник глави СБУ Віктор Кононенко в п'ятницю на презентації "відкритого майданчика СБУ", приуроченій до 26-річчя створення служби.
За його словами, ключові зміни в роботі спецлужби насамперед стосуються акценту на протидію російській агресії за всіма напрямами. Крім того, зазначив В.Кононенко, зусилля СБУ зосереджені на захисті критичної інфраструктури держави.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", так званий відкритий майданчик СБУ є експозицією, яку в суботу, 24 березня, зможуть відвідати всі охочі у будинку культури СБУ на вул. Ірининській у Києві. На першому поверсі "відкритого майданчика" розміщені стенди, присвячені загиблим у зоні проведення АТО, і фотовиставка. На другому поверсі представлені стенди ключових підрозділів СБУ, виставка зброї та екіпіровки, тут також можна пройти перевірку на поліграфі.
+ 0 -