СБУ розпочала трансформацію в орган спецпризначення, не чекаючи на прийняття концепції реформування

Служба безпеки України трансформується в орган спеціального призначення, не чекаючи на прийняття концепції реформування СБУ, наголошують у спецслужбі.
"Ми підготували проект концепції реформування служби, який відповідає всім світовим стандартам і нині перебуває на розгляді в РНБО. Наголошую, що, не чекаючи на прийняття офіційного документа, ми вже розпочали необхідні трансформації. Служба відходить від невластивих їй функцій, які дублюють повноваження інших правоохоронних органів, трансформуючись в орган спеціального призначення", - розповів заступник глави СБУ Віктор Кононенко в п'ятницю на презентації "відкритого майданчика СБУ", приуроченій до 26-річчя створення служби.
За його словами, ключові зміни в роботі спецлужби насамперед стосуються акценту на протидію російській агресії за всіма напрямами. Крім того, зазначив В.Кононенко, зусилля СБУ зосереджені на захисті критичної інфраструктури держави.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", так званий відкритий майданчик СБУ є експозицією, яку в суботу, 24 березня, зможуть відвідати всі охочі у будинку культури СБУ на вул. Ірининській у Києві. На першому поверсі "відкритого майданчика" розміщені стенди, присвячені загиблим у зоні проведення АТО, і фотовиставка. На другому поверсі представлені стенди ключових підрозділів СБУ, виставка зброї та екіпіровки, тут також можна пройти перевірку на поліграфі.
+ 0 -