У Києві за матеріалами СБУ засуджено організатора наркоугруповання

У Києві за матеріалами Служби безпеки України засуджено організатора наркоугруповання, учасники якого займалися контрабандою гуртових партій екстазі з Європи та збутом заборонених речовин у столиці.
Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю блокували діяльність групи влітку 2017 року. Тоді оперативники затримали на одному з київських автовокзалів організатора наркотрафіка, який особисто доправив із-за кордону партію «товару», та його спільника. У багажі «туриста» правоохоронці виявили понад 6 тисяч пігулок психотропної речовини МДМА та 300 грамів метамфетаміну. Орієнтовна вартість виявлених наркотиків становила 600 тисяч гривень за цінами чорного ринку.


Святошинський районний суд столиці визнав організатора групи винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 (незаконне зберігання та перевезення наркотичних засобів з метою збуту в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок набув законної сили. Судовий розгляд щодо його спільника триває.
+ 0 -