Абітурієнти з ОРДЛО та Криму можуть отримати освіту в Україні

 Абітурієнти з ОРДЛО можуть подавати документи до 91 вишу України.
За словами керівника освітнього центру «Донбас -Україна» Юрія Д’яченка, для випускників з ОРДЛО, які подають документи через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» передбачена спрощена система вступу — три екзамени.
- При собі абітурієнт повинен мати перше- це ксерокопія паспорту. Також повинен мати освітню декларацію. І після цього абітурієнт вирушає до опорної школи й потім він складає ДПА в цій школі з української мови та історії України. Потім він повертається до нас та складає вже один вступний іспит відповідно предмета, який відповідає спеціальності, - каже Юрій Д’яченко.
Цьогоріч аби мати можливість навчатися на бюджеті, абітурієнти з Криму мають подати документи до 20 серпня включно. Вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня, каже Інна Голованчук.
Як розповіла Суспільному заступниця міністра Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Голованчук, цьогоріч аби мати можливість навчатися на бюджеті, абітурієнти з Криму мають подати документи до 20 серпня включно. Вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня. Діти, які не встигнуть подати документи, вони можуть вступати до цих же вушів, але на контрактній основі.
Минулого року, за словами Інни Голованчук, цією програмою скористалися та вступили до українських вишів з півтори тисячі дітей, не менше очікують і цьогоріч.
 
+ 0 -