У Дніпрі СБУ затримала кримінальника, який використовував підроблене посвідчення Служби

Оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБ України затримали у Дніпрі кримінальника, який використовував підроблене службове посвідчення майора СБУ.
Під час обшуків у автомобілі та за місцем проживання псевдопрацівника Служби правоохоронці виявили підроблене посвідчення майора СБУ та елементи для виготовлення ще одного, 3 пістолети із ознаками переробки під вогнепальну зброю з боєприпасами, обладнання для переробки зброї, 8 поліетиленових пакетів із сировиною з вмістом наркотичних речовин, знаряддя для відкриття замків, засоби зв'язку.
Наразі у межах розпочатого кримінального провадження, після проведення відповідних експертиз, фігуранту планується повідомлення про підозру та обрання йому міри запобіжного заходу.
Операцію проводили співробітники ГУ внутрішньої безпеки СБУ спільно з ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області.
Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.
+ 0 -