This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Росія: в Кемерові прощаються із жертвами пожежі в торговому центрі

У російському Кемерові 28 березня прощаються із загиблими під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня». Сьогодні поховають 14 жертв трагедії. Жалобні заходи проходять в соборах і на чотирьох кладовищах міста. Напередодні рятувальники завершили пошукову операцію на місці пожежі. У згорілому будинку знайшли останки 64 загиблих, повідомив заступник голови МНС Росії Владлен Аксьонов. Він також заявив, що на сьогоднішній день ніхто не числиться безвісти зниклим. Причини пожежі, що сталася 25 березня, поки що не встановлені. 27 березня у десятках міст по всій Росії пройшли мітинги пам'яті жертв трагедії. У Кемерові, біля будівлі адміністрації відбувся стихійний мітинг. Учасники вимагали покарати винних у трагедії і розповісти про реальну кількість загиблих. На мітингу звучали заклики до відставки губернатора області Амана Тулєєва. Сам губернатор до присутніх на мітинг не вийшов. Не звернувся до них і президент Росії Володимир Путін, який перебував у Кемерові. У Москві на неофіційній акції пам’яті жертв пожежі в Кемерові на Пушкінській площі люди періодично скандували «Путіна у відставку», «Тулєєва у відставку», «Росія без Путіна», «Вбивцям дітей не місце в Кремлі». 28 березня в Росії оголошене днем жалоби за загиблими.
+ 0 -