ТЕРАКТ ПРОТИ НАРДЕПА МОСІЙЧУКА РОЗКРИТО — ГРИЦАК

 Спробу замаху на народного депутата Ігоря Мосійчука розкрито, найближчим часом Служба безпеки України дасть із цього приводу брифінг.
Про це сьогодні в Одесі заявив очільник СБУ Василь Грицак.
“Буквально декілька днів тому ми затримали одного з тих, хто брав участь в організації вчинення цього терористичного акту. Можу з усій впевненістю сказати, що цей теракт нами у взаємодії з прокуратурою розкрито, затримана одна особа, двоє інших перебувають на іншій території. Ми розуміємо, де вони. В ході проведених обшуків нами вилучено декілька кілограм тротилу, РПГ-26, гранати, інші речі і документи, які можуть вказувати на причетність цієї особи до скоєння цього злочину”, - розповів Грицак.
Він додав, що найближчим часом його заступник Віктор Кононенко разом із представником прокуратури проведуть з цього приводу детальний брифінг.
Ввечері 25 жовтня в Києві стався замах на народного депутата України від Радикальної партії Ігоря Мосійчука. Внаслідок вибуху, який стався біля офісу каналу “Еспресо”, постраждали чотири особи та двоє загинули.
Загинули, зокрема охоронець нардепа Руслан та випадковий перехожий — поліцейський Михайло Морміль. Від вибуху також важко постраждав політолог Віталій Бала.
+ 0 -