Валентин Наливайченко - коли я прийду до влади, моя команда жорстко покарає всіх

Валентин Наливайченко продовжує підстьобувати інтерес до своєї персони гучними заявами.

Валентин Наливайченко, напевно забувши, що він давно не глава Служби безпеки України, а лише лідер однієї з маргінальних політичних партій продовжуєпідстьобувати інтерес до своєї персонигучними заявами.

Так, відповідаючи на запитання ведучої радіо "Буковинська хвиля" щодо конфлікту мера Чернівців із секретарем міської ради Наливайченко заявив, що "напряму підтримує" секретаря Чернівецької міськради Василя Продана. Як завжди, в виступі Наливайченко було багато пафосних слів, апелюваннь до права народу на самовизначення... Все це вже не сприймаєтьсявсерйоз більшістю українців, всім набридли плакатні виступи Наливайченко. Але, одна теза в його виступі всеж такизаципіла, а саме -«Коли я прийду до влади, моя команда жорстко покарає всіх».

І це не може не турбувати — його команда всім відома. Екс-главу СБУ недарма пов’язують із оточенням відомого українського олігарха Дмитра Фірташа. Так, народний депутат Сергій Лещенко ще у 2015 році заявляв, що Валентин Наливайченко "являється креатурою Фірташа та Льовочкіна в СБУ", де він "кришував олігарха Дмитра Фірташа, що призвело до ускладнення стосунків між Україною та США". В орбіті Валентина Наливайченка та Дмитра Фірташа крутяться одні й ті самі люди. Наприклад, речник та права рука Наливайченка Маркіян Лубківський займав керівні посади у фірмі "Укрреставрація", підконтрольній колишньому голові адміністрації Януковича Сергію Льовочкіну. Куму Юлії Льовочкіної – Сергію Бондарчуку, якого зараз розшукує Інтерпол, – Наливайченко після Майдану присвоїв звання майора резерву СБУ. Сім’ю секретаря Чернівецької міськради Василя Продана також пов’язують із оточенням Фірташа. Так,колишній керівник державного підприємства "Укргазвидобування", бізнес-партнер Фірташа Юрій Борисов, який у 2014 році зник з території України після порушеного щодо нього кримінального провадження та розшукується Інтерполом прописаний у квартирі народного депутата Оксани Продан, дружини Василя Продана. Для чого це було зроблено — відповідь очевидна - Оксана Продан як народний депутат, має імунітет від заходу правоохоронних органів на територію їхньої квартири. І нехай Василь Продан заперечує інформацію про "клан Фірташа" і його причетність до нього в Чернівцях-шила в мішку не сховаєш.

Означена ситуація тільки підтверджує, що Наливайченко та його «кукловоди» рвутся до влади тільки щоброзквитатися з своїмикривдниками та поновити колишню імперію грабування країни.

А як він це буде робити, маємо приблизну уяву. Щена посаді Голови СБУ Наливайченко використовував всі можливості спецслужби для зведення рахунків з комерційними конкурентами Дмитра Фірташа. Нагадаємо ситуацію збратами Вадимом та Іллєю Сігаль, американськими громадянами, якімали корпоративний конфліктз Фірташем. ЩобФірташ безперешкодно зміг придбати контрольний пакет підприємства «Каховка Пром Агро», СБУ за прямою вказівкою Наливайченко просто заборонило американцям в’їзд до України.

Взагалі, за час перебування у владних структурах, Наливайченко добре зрозумів, щоцедуже вигідно і може позитивно відображатися на бізнесі родини і друзів.

Тому, боротьба за владу передбачається жорстокою, таким як Наливайченко є що втрачати.

Наприкінці, хочеться побажати - українці будьте пильними, не дозвольте «колишнім» знову прийти до влади...

+ 0 -