Нарцисизм Медведчука привів до краху проросійських політичних сил в Україні

З урахуванням недавнього закриття проросійських каналів в Україні, цікаво спостерігати за подальшим розвитком ситуації. Адже план розхитати ситуацію і примусити Офіс Президента до дострокових виборів - провалився. Навіть власник каналу «НАШ» і колишній народний депутат Євген Мураєв заявив, що в нинішній ситуації жодна проросійська сила не має жодних шансів на перемогу на українських виборах, оскільки без Криму і контрольованого Росією Донбасу така сила не матиме достатньої кількості голосів. А тим більше без проросійських каналів, які розповсюджують вигідні Кремлю меседжі.
Крім того, спостерігається і певний розкол в проросійських силах. Так, Мураєв нагадав, що саме Медведчук включив його до списку санкцій Росії за відмову приєднатися до ОПЗЖ, і саме він посприяв, щоб в Росії був заблокований весь бізнес самого Мураєва і його батька - колишнього генерального директора АТЗТ «Рапід».

Подібна заява стала черговим свідченням того, що представники Опозиційного блоку та інших проросійських сил потрапляють до списку санкцій Росії за відмову «здаватися в політичний полон» Медведчуку.
Природно, Москві вигідно сформувати одну проросійську силу на чолі з політиком, близьким до Володимира Путіна - Віктором Медведчуком: всі, хто приєдналися до Медведчука, мали політичне майбутнє, хто відкололися - підпадали під санкції Росії і отримували арешт своїх російських активів.
Внаслідок зазначених дій і «успішних договірників», в ОПЗЖ опинився Льовочкін, який, маючи «організаторські кадри», тепер ламає всі плани Медведчука, який не має команди і страждає нарцисизмом.

В результаті партійні лідери ОПЗЖ, з метою уникнення проблем з Москвою, з Медведчуком не сварилися, але позбавили його впливу всередині партії.
Москва витратила величезні гроші, введенням санкцій і арештами активів пересварилася з деякими українськими політиками ... Тому Медведчук, нездатний існувати в українській політиці без підтримки Кремля і залишившись без союзників, змушений погоджуватися з вимогами Бойка і Льовочкіна - прекрасно усвідомлюючи, що вони рано чи пізно підставлять його.
Проросійський табір тріщить по швах...
+ 0 -