У "ДНР" російський офіцер застрелив мирного мешканця

На окупованих територіях Донецької і Луганської областей зростає кількість скоєних військовослужбовцями російських окупаційних військ протиправних та злочинних дій щодо місцевого населенняПро це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.
"У ніч з 28 на 29 квітня офіцер однієї з мотострілецьких бригад "1 АК", перебуваючи у будинку, в якому він винаймав житло, застрелив зі штатної зброї цивільну особу. Вказаний факт спричинив обурення місцевого населення та призвів до протестних акцій, у тому числі блокування руху військової техніки російських окупантів", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що російською окупаційною адміністрацією вживаються заходи для недопущення поширення інформації про зазначений інцидент, який посилив невдоволення місцевого населення російською військовою присутністю.
"Найбільш активні громадяни, які виступили з протестами проти свавілля російських окупантів, затримані співробітниками "міністерства державної безпеки ДНР", - йдеться у повідомленні.
+ 0 -