Ми пам’ятаємо кожного Героя, який віддав своє життя за свободу українського народу і незалежність нашої держави – Василь Грицак (відео)

 Рівно п’ять років тому 13 квітня 2014 року під Слов’янськом у бою з озброєними та керованими РФ терористами загинув співробітник Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України Геннадій Біліченко.

Група старших офіцерів СБУ, яка в супроводі спецпризначенців прямувала на зустріч з представниками місцевої громади для проведення перемовин щодо мирного звільнення м. Слов’янськ від терористів, потрапила у засідку. Серце офіцера спецслужби зупинилося на 42 році його життя...

Уже наступного дня – 14 квітня 2014 року було прийняте рішення про початок антитерористичної операції. «Капітан Геннадій Біліченко був першим Українським Воїном, який загинув від рук російських окупантів на чолі з Гіркіним-Стрєлковим. Смерть Геннадія стала рубіконом у свідомості всіх українців: Росія розв’язала проти України неоголошену війну. Кожен, хто вважав себе патріотом, не очікуючи призову, встав на захист рідної землі», – зазначив Голова Служби безпеки України Василь Грицак.

У роковини трагічної загибелі представники української спецслужби разом з родиною Геннадія Біліченка поклали квіти до пам’ятного знаку на місті бою та вшанували хвилиною мовчання пам'ять 27 співробітників СБУ, які віддали своє життя за свободу українського народу.

«Ми пам’ятаємо кожного Героя і робимо все, щоб їх родини кожного дня відчували нашу підтримку – наголосив Василь Грицак. На прикладі їх відданого і жертовного служіння Україні виховується нове покоління співробітників Служби, а подвиги загиблих офіцерів і прапорщиків СБУ стали основою спектаклю-реквієму «Війна без строку», який за два останні роки пройшов у всіх областях України».
 
+ 0 -