This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками (ВІДЕО)

 21 березня 2018 року активістами було відзняте відео, як авто з дипломатичними номерами на швидкості носилося середмістям Львова з увімкненими проблисковими маячками, порушуючи правила дорожнього руху.
Як повідомляє громадський правозахисник з Ужгорода Віталій Грегор, "у цій автівці переміщалась занадто «поважна» особа, а саме Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень".
Зі слів В.Грегора, в Україні працює більше сотні іноземних послів, однак жоден з них такого не дозволяє.
"Мабуть пан посол так поспішав, що навіть «забув», що проблискові маячки видаються виключно представникам державних установ та організацій, які уповноважені виконувати державницькі функції на території України. В Україні навіть не всі підрозділи МВС мають право користуватися проблисковими маячками.
У мене одне прохання до пана посла Угорщини – шановний пане посол, у себе вдома робіть що хочете, порушуйте хоч всі існуючі закони та правила, а у нас в Україні, будь ласка, дотримуйтесь законодавства та поважайте наші закони", – пише В.Грегор.
+ 0 -