This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

СБУ ідентифікувала 206 найманців російської "групи Вагнера", які воювали у Сирії

СБУ встановила та ідентифікувала особи 206 найманців російської Приватної військової компанії "Вагнера", які брали участь у воєнних діях в Сирії в лютому цього року.
Про це повідомив у четвер на брифінгу в Києві керівник апарату СБУ Ігор Гуськов, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Російська влада свідомо вводить в оману не лише світове, а й російське суспільство стосовно ПВК "Вагнера" та жертв серед них. СБУ встановила та ідентифікувала особи 206 найманців Приватної військової компанії "Вагнера", які безпосередньо брали участь у так званому наступі в Сирії в лютому місяці", - сказав він.
За даними СБУ, під час цього наступу загинули щонайменше 80 найманців і понад 100 було поранено.
Гуськов повідомив, що СБУ на своєму сайті оприлюднить першу частину наявної інформації, а саме дані про 40 загиблих і 30 поранених у Сирії найманців ПВК "Варнера".
Він також поінформував, що на сайті СБУ буде оприлюднено досьє на іноземних громадян, які брали участь у сирійській війні, зокрема щодо 11 громадян Білорусі, 4 - Молдови, по одному - з Казахстану та Вірменії та двоє громадян Сирії, які мають подвійне громадянство, зокрема і російське.
7 лютого біля сирійського міста Дейр-ез-Зор відбувся бій між помірною опозицією Сирії, яку підтримують США, а також силами Асада, підтримуваними РФ, які хотіли захопити нафтоносний район. Пізніше з'явилася інформація про сотні жертв з боку сил режиму, які представляла головним чином так звана російська ПВК "Вагнера". Зокрема, було підтверджено, що поранених і загиблих терміново перевезли спецрейсами в Москву і Санкт-Петербург.
Водночас офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що внаслідок американського авіаудару в Сирії у лютому могли загинути лише п'ять росіян.
+ 0 -