Бойовики заарештовують «нелояльних» на окупованих територіях – Міноборони

Представники незаконних збройних угруповань в окупованих районах Донецької та Луганської областей заарештовують місцевих мешканців, яких підозрюють в «нелояльності». Про це заявив під час брифінгу речник Міністерства оборони полковник Олександр Мотузяник.
«Російське окупаційне командування посилює адміністративно-поліцейський режим на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, підрозділами так званого «МВС ДНР» розпочато проведення комплексних оперативних заходів за умовною назвою «операція «Візит», – сказав він.
Мотузяник додав, що формальним приводом для арешту місцевих мешканців є те, що вони ухиляються від обов’язкової постановки на військовий облік, але насправді операція спрямована на осіб, яких бойовик підозрюють у браку лояльності.
В Міністерстві оборони припускають, що затриманих будуть залучати до обладнання фортифікаційних споруд та бліндажів в районах дислокації російських військових частин, які воюють проти Збройних сил України.
Раніше речник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявляв, що бойовики активно вербують людей до незаконних збройних угруповань, в тому числі погрожуючи звільненням з роботи.
В липні цього року бойовики угруповання «ДНР» скоротили тривалістькомендантської години на підконтрольній їм території.
Унаслідок російської гібридної агресії на сході України з квітня 2014 року в регіоні загинули понад 10 тисяч людей.
+ 0 -