This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

У СИРІЇ КІЛЬКІСТЬ ВБИТИХ БІЙЦІВ ПВК "ВАГНЕР" ВНАСЛІДОК АВІАУДАРУ КОАЛІЦІЇ ЗБІЛЬШИЛАСЯ ДО ПОНАД ДВОХ СОТЕНЬ

Про це повідомила людина, яка спілкується з бійцями "Вагнера".
У Сирії кількість вбитих бійців російської приватної військової компанії "Вагнер" сягнула понад 200 осіб.
Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив Марк Фейгін"Повідомла людина, яка спілкується з людьми з "Вагнера", що число загиблих контрактників ПВК в долині Євфрату в Сирії досягло 215 чоловік. Підійшли до курдського укріпрайону, розгорнули артеллерію, дали залп і тут же їх накрили американці", - зазначив він.
Раніше повідомлялося, що у Сирії було ліквідовано сотню найманців російської приватної військової компанії "Вагнер".  Зокрема, Reuters із посиланням на американського чиновника повідомив 
Понад сотню бійців сил Асада загинули під час авіаудару коаліції на чолі США в Сиріїпро авіаудар міжнародної коаліції на чолі США в Сирії. 
+ 0 -