Цивільних на військові навчання в «ДНР» будуть звозити примусово — новий «указ» Захарченка (Документ)

На окупованому Донбасі триває свавілля бойовиків.
Цивільних, яких бойовики раніше записали в резерв так званої «армії ДНР», будуть доправляти на так звані «військові навчання» під конвоєм, якщо ті не з’являться добровільно.
Про це йдеться в так званому «указі», підписаному «главою ДНР» Олександром Захарченком. Цей «документ», що призначає «військові збори», опублікував «офіційний» сайт самопроголошеної «ДНР».
Так званий «указ» прямо вказує, що «МВД ДНР» має «надавати сприяння з розшуку, призову і доставці до місця проведення навчальних зборів громадян, які перебувають в запасі, в разі неявки громадян у місце і час, зазначені в повістці відділу Військового комісаріату Республіки».
«Резервістів», яких впіймають бойовики, на так звані військові збори доправлятимуть під конвоєм.
«Забезпечити супровід співробітниками ДАИ МВД ДНР автомобільного транспорту, на якому здійснюється перевезення громадян, які перебувають в запасі зі складу резерву до місця призначення», — сказано в підписаному Захарченком «указі».
Як на ділі буде діяти цей «указ» і до якого свавілля окупантів призведе, поки невідомо, та в січні цього року окуповані «ДНР» території сколихнула хвиля обурення через задум Захарченка не випускати військовозобов’язаних за межі самопроголошеної «ДНР» не тільки на підконтрольні Україні території, а й в Росію.
«Кількість заручників зростає», — писали тоді з обуренням про «ДНР» мешканці окупованого Донбасу.ф1ф2
+ 0 -