Медаль за будівництво булочної: нову показуху Путіна з Кримським мостом висміяли в мережі

Президент РФ Володимир Путін заснував медаль за будівництво Кримського моста, який з’єднав окупований півострів з Росією
Відповідне розпорядження опубліковано на офіційному російському інтернет-порталі правової інформації.
На лицьовій стороні медалі зображено міст, на зворотному – фраза “За будівництво Кримського моста” з датами “2014-2019”.
Також у документі повідомляється, що з резервного фонду президента Росії виділять 27,8 мільйона рублів на виготовлення медалі, а також капсул, футлярів і бланків грамот.

Згідно з розпорядженням, вручати медаль мають намір не тільки російським громадянам і організаціям, а й іноземцям, які брали участь в будівництві моста через Керченську протоку.
“Головне, щоб встиг роздати медальки до того, як міст помітно розвалиться -тому що процес уже пішов,” інженери недопрацювали “. І взагалі, наперед вітати – погана прикмета. Не переживе міст зими 2018-2019”, – коментує політолог Олексій Голобуцький.
Також повідомлялося, що росіяни продовжують скаржитися на умови для відпочинку в окупованому Криму. Так пропагандистка Уляна Скойбеда розповіла, що відпочинок на півострові коштує дорожче, ніж у Туреччині, проте сервіс та інфраструктура виглядають дуже погано.
Нагадаємо, розвиток не передбачається: у РФ зізналися, навіщо анексували Крим.
+ 0 -