This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Звідки нам це відомо…Росія дезінформує з моменту, коли трапилась авіакатастрофа MH17

Росія поширює дезінформацію стосовно авіакатастрофиMH17, в якій загинуло майже 300 чоловік. Так, як повідомляєагентствоOnet.pl, для цього використовувалися інтернет-тролі. Зазначається, що Російське дослідницьке агентство за сприяння В. Путіна аналогічно діяло і під час виборів у США. Така ж ситуація із катастрофоюTU-154mу Смоленську.


За данимиOnet.pl, посилаючись на дослідження американського порталу "TheDailyBeast", двоє голландських журналістів провели детальний аналіз отриманих в ході розслідування  даних та встановили, що "російські пропагандистські агенції розпочали наступ в мережі Інтернет одразу ж в день трагедії»  -  17 липня 2014 року.
Ті працівники російського дослідницького агентства через два роки займалися кампанією з втручання в президентські вибори в США.
Росія ж заперечує свою причетність до збиття малайзійського літака на Сході України, обвинувачуючи в катастрофі український уряд.
Відомо, що у лютому цього року 291 родич загиблих в авіакатастрофі приєднався до судового позову проти Росії та особисто до президента В. Путіна, поданого до Європейського суду з прав людини.
Тим часом двоє голландських журналістів Роберт ван дер Ноорда і Коен кан де Вен опублікували дослідження, в якому висвітлили в який спосіб російські тролі працювали над приховуванням фактів причетності РФ до збиття боїнгуMH17.
Зокрема, журналістами було проаналізовано 9 мільйонів твітів російського агентства на період 2014-2017 рр. Виявилося, що протягом 24 годин після катастрофиMH17 агентство опублікувало 65 тисяч твітів, в яких український уряд обвинувачується у катастрофі. Всього за три дні агентство розповсюдило понад 111 тисяч твітів з дезінформацію.
"Ніколи раніше за час свого існування російські тролі не писали стільки повідомлень за такий короткий період часу." - відзначили дослідники. Фрази, які використовувалися для більшості повідомлень, наступні: «Київський режим збив боїнг», «Київська провокація» або «Києве, визнай правду».
+ 0 -