This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

П'яні "ДНРівці" потрапили у смертельну аварію

У ніч на неділю, 26 серпня, в окупованій Макіївці на залізничному переїзді сталося смертельне ДТП за участю терористів, повідомляє Обозреватель.   "Це ж треба було потрапити під залізничний состав за нинішнього завантаження. До початку комендантської години поспішали встигнути, чи що", - написав у своєму Twitter користувач з ніком Necro Mancer.   Як повідомили в "міліції "ДНР", мотоцикл, на якому їхали двоє чоловіків і одна дівчина потрапив під товарний потяг на залізничному переїзді. В результаті двоє чоловіків загинули, а дівчина була госпіталізована в Макіївську лікарню у важкому стані.   За даними соціальних мереж, обидва чоловіки були терористами, причому один з них на момент ДТП був у формі. Крім того, вони обидва були п'яні.   
+ 0 -