This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Бойовики «ЛНР» і «ДНР» втратили $23 млн — «Українські кібервійська» заблокували рахунки

За 3,5 роки »Українські кібервійська» заблокували 517 рахунків проросійських окупантів та їх фінансистів. Загалом на цих рахунках було 23 мільйони доларів США і терористи втратили до них доступ.
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук засновник організації «Українські кібервійська» Євген Докукін.
Він навів конкретні дані, зазначивши, що «за чотири роки жодного з власників цих рахунків СБУ не затримали і не конфіскували жодних коштів у державний бюджет»:
WebMoney — 87 рахунків (270 гаманців).
Яндекс.Деньги — 210 рахунків.
QIWI — 133 рахунки.
PayPal — 62 рахунки.
ПриватБанк — 11 карткових рахунків.
GlobalMoney — 2 рахунки.
PerfectMoney — 8 рахунків.
OkPay — 1 рахунок.
LiqPay — 1 рахунок.
EasyPay — 1 рахунок.
Skrill — 1 рахунок.
«Насправді заблокованих рахунків було більше, але в деяких випадках з рахунків терористів, вказаних на сайті, частину вдалося заблокувати, а частину ні. Тому публікації про блокування деяких рахунків переносяться на наступні місяці», — зазначив керівник кібервійськ.
+ 0 -