This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Операція “75 vs 25”: роздерти до крові. Найближча мета Кремля

Триває чітка, масована атака тролів і медіаагентів впливу Кремля в Україні. Вона почалася з виборів, але не вщухає, хоча мета – “прибрати узурпатора і фашиста Пороха” – начебто досягнута. Зовсім навпаки, атака на Україну в ЗМІ і соцмережах лише посилюється.
Транслятори вигідних для Росії меседжів твердять українцям одне і те ж, як мантру. Наполягають на необхідності “неминучої кари”, “зведення рахунків з порохоботами”, які “обов’язково повинні відповісти за все”.
В “порохоботи” вони записують не шанувальників президента Порошенко, а тих в Україні, хто публічно відстоює жорстку антиросійську політику. Хто заважає Кремлю, і кого бажано було б прибрати, в переносному або ж прямому сенсі. А заодно, методом психологічної атаки, залякування, погроз випалити, наскільки це можливо, жорсткий антиросійський дискурс з публічного поля. “Стигматизувати” його, як деякі витончено почали виражаютися.
Одночасно російські тролі і агенти впливу в наших медіа будуть “душити” нового президента і вселяти українцям, що, з одного боку, “у вас президент – клоун!”, А з іншого – ось вони, “вороги народу – порохоботи!”, Яких треба негайно наздогнати і добити.
У мене немає інструментів, щоб з цим боротися. Але, по крайній мірі, я вважаю важливим говорити про те, що я як медійник бачу, а недосвідченій людині може бути непомітно.
+ 0 -