This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

З "ДНР" втекли родичі Захарченка і Ташкента, - соцмережі

З окупованій бойовиками "республіки" їдуть діти терористів, та інші родичі ватажків "ДНР"
Як передає Depo.Донбас, про це стало відомо з повідомлення каналу "Донецький абориген".
За наполяганням "міністра" Олександра Тимофеєва, з "ДНР" виїхала його донька - жити в Москву.
При цьому за словами джерела, "валити" з "ДНР" Алісі Тимофеєвій порекомендував тато, давши доньці грошей на комфортабельне житло в російський столиці та капітал на відкриття власної справи.
"І аргументи, в принципі, правдоподібні. "Тут уже робити нічого, тут немає ні грошей, ні оборотів", - йдеться в повідомленні телеграм-каналу. Також стало відомо, що "евакуювався" з "республіки" і брат ватажка "ДНР" Захарченка, який теж виїхав до Москви. У РФ втекли разом з "готівкою" і так звані "топ-менеджери" "віджатих" Захарченком і РФ підприємств, зрозумівши, що на розграбованій і знищеній території їм більше нічого не світить. Пакують валізи навіть "високопоставлені чиновники" з МГБ "ДНР", "прокуратури", "поліції". "І нехай хтось вимазує папір звітами і цифрами, не завадить це натаскувати за бугор мішки з готівкою. Підприємства і нерухомість в Російській Федерації закуплено заздалегідь, а великий обсяг готівки - прекрасний привід для зростання навіть в Москві", - сказано в повідомленні.+ 0 -