Ліквідація Захарченка: у МЗС України прокоментували звинувачення Росії

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на заяви Москви про причетність Києва до вбивства ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка.
"Мегаблискавична реакція МЗС РФ на вбивство Захарченка свідчить, як мінімум, про спроби РФ прикрити маріонеток, яких вона підтримує і фінансує", - заявила офіційний представник МЗС України Мар'яна Беца.
Mariana Betsa@Mariana_Betsa

Мегаблискавична реакція МЗС РФ на вбивство Захарченка свідчить, як мінімум,про спроби РФ прикрити маріонеток, яких вона підтримує і фінансує

Информация о рекламе в Твиттере и конфиденциальностьНагадаємо, що після ліквідації терориста Олександра Захарченка в окупованому Донецьку представник МЗС РФ Марія Захарова звинуватила Україну в організації "кривавої бійні на Донбасі".
31 серпня в ресторані Сєпар в окупованому Донецьку пролунав вибух. За повідомленнями російських ЗМІ, в результаті вибуху був убитий ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко, отримав поранення "глава мінфіну" псевдореспубліки Олександр Тимофєєв.
Служба безпеки України підтвердила факт ліквідації Захарченка. За інформацією українських силовиків, ватажок терористів став жертвою міжусобних воєн.
Бойовики, в свою чергу, звинувачують в загибелі Захарченка деяких "українських диверсантів".
+ 0 -