КРЕМЛЬ ЗАЧИЩАЄ ДОНБАС

Захарченко бачив невизнану "ДНР", як автономію в складі України

Увечері 31 серпня у центрі окупованого Донецька біля ресторану "Сепар" пролунав вибух, внаслідок якого загинув лідер бойовиків так званої "ДНР" Олександр Захарченко. 


 З якої причини і хто вбив ставленика Москви, терориста і колабораціоніста Олександра Захарченко?
 Одні вважають, що Захарченко загинув по тій же самій причині, що і його "колеги", - Бетмени, Гіві, Мотороли, і інші, - а саме в результаті внутрішніх розборок в Головному управлінні ГШ збройних сил Росії (колишнє ГРУ ).
 Засобів і ресурсів стає все менше, а апетити у загарбників, окупантів і колабораціоністів все ті ж, а у деяких ще й зростають. Боротьба між різними внутрішніми угрупуваннями Головного управління ГШ збройних сил РФ за розподіл виділених з Росії і віджатих на окупованих територіях ресурсів відбувається постійно.
 Інші вважають, що Олександр Захарченко загинув через свої політичні погляди. А саме, він бачив невизнану "ДНР", як автономію в складі України. Не Російської Федерації, а саме України.
 Захарченко став "неугодным" для Кремля?
Чи для ватажків невизнаної "ДНР"?
 З деяких джерел просочувалася інформація про те, що в Кремлі обговорювалося питання про заміну Захарченко на іншу фігуру. Однак фігура Захарченко, цілком влаштовувала Путіна. Про це свідчить і блискавична і вельми хвороблива реакція Путіна на вбивство Захарченко. Тому на відміну від всіх інших своїх колег по терору Захарченко залишався довгожителем в цій окупаційно-бандитському середовищі.
 А як то кажуть "ще ноги не захололи", а спадкоємець вже з’явився і навіть встиг зробити певні заяви.
 Новий ватажок невизнаної "ДНР" Дмитро Трапезников. У своєму першому зверненні після вбивства Олександра Захарченка заявив про курс на приєднання окупованої частини Донбасу до Росії.

 "Незмінним залишається і наш зовнішньополітичний курс – інтеграція з Російською Федерацією з перспективою приєднання до великої Росії", – сказав він.
Він також заявив, що проросійські бойовики "ні на крок не відступлять від обраного курсу".
По великому рахунку, всі військові злочинці, такі, як Захарченко, Тимофеєв ( так званий "міністр фінансів" фейкової республіки Олександр Тимофеєв з позивним "Ташкент", загинув разом з Захарченко) та інші повинні розуміти, що їхній вік короткий, як не "свої" то "чужі" приб’ють.
 В принципі, це класичне вбивство більш-менш значимого військового злочинця. Найчастіше, в радянсько-російських традиціях саме представники "своїх" спецслужб вбивають військових злочинців такого рівня, щоб знищити свідків і докази власних численних злочинів.
 Зрозуміло, що розбиратися ніхто не буде. Але не один Захарченко зрозумів, що невизнана "ДНР" повинна дивитися в бік України, а не Росії.
+ +1 -