Спільні риси

  1. Ви знаєте ким була створена Москва?  Впевнена, більшість чули байку про князя Долгорукого АЛЕ, ДАВАЙТЕ РОЗБИРАТИСЯ… Датою створення населенного пункту вважається час, коли з'явилась перша писемна згадка про нього. І тут найцікавіше: НІ, НЕ В ІПАТІЇВСЬКОМУ ЛІТОПИСІ (як люблять зазначати росіяни),  А В ТРЕТЬОМУ ПЕРЕПИСІ ЗОЛОТОЇ ОРДИ.  Тож, де-юре Москва була створена монголо-татарами, що доводять ряд етнічних досліджень.
  2. Політика Московії була продовженням політики Орди. Про що, власне, і писав Карл Маркс. І Маркс, і Гумільов, і Платонов. Багато писали насправді. Потім Катерина II просто переписала історію (точніше: продовжила цю справу). А у тих істориків, які писали правду, була дуже сумна доля.
  3. Московське князівство було приймачем Володимиро-Суздальського князівства. Яка сама майже 300 років було в складі Золотої Орди. Якщо Московія і була чиєюсь наступницею, то наступницею Золотої Орди. Московія не була і не могла бути спадкоємицею Русі. Трубецькой: "Московська держава виникла завдяки татарському ярму. Московські царі, далеко не закінчивши ще" збирання Руської землі ", стали збирати землі західного улусу Великої монгольської монархії: Москва стала могутньою державою лише після завоювання Казані, Астрахані та Сибіру. Російський цар з'явився спадкоємцем монгольського хана. "Повалення татарського ярма" звелося до заміни татарського хана православним царем і до перенесення ханської ставки в Москву ". Ось так. З одного боку Московія збирала ординські землі, а з іншого - землі Русі. До сих пір збирає. Крим - це теж земля колишньої Золотої Орди. Так що Московія оголосила себе наступницею і Русі, і Золотої Орди. Розкотила царську губу на півсвіту, до сих пір підібрати не може. (sentia.ru/index.php?threads/История -России.1226/page-2)
P.S.: Золота Орда і її дочка - Московія, - це єдині країни Світу, які тримали в рабів власний народ. Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн. Адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів ...
+ 0 -