Молоді музиканти з України викликали овації на "Концерті за права людини" в Граці

У понеділок ввечері сезон у Грацькій філармонії відкрили молоді музиканти з України, які чудово  виступили під керівництвом Оксани Линів, музичного керівника Грацької опери. Молодіжний симфонічний оркестр з України зіграв сьому симфонію Бетховена, а також звучали перші твори сина Моцарта Франца Ксав'єр.

З 2015 року концерти з прав людини є "ознакою гуманності спільноти", - заявив голова музичного клубу Майкл Немет і продовжив: "Спілкуватися за допомогою музики, це, в свою чергу, означає подолати розумові бар'єри".
Цього разу акцент був зроблений на відносинах з Україною. Диригент Оксана Линів, яка приїхала зі Львова, керує Молодіжним симфонічним оркестром України, який був заснований за її ініціативою. Музикантам цього оркестру від 12 до 22 років.

В якості прелюдії була представлена увертюра Бетховена до "Творіння Прометея", яка являє собою взаємодію вогню та молодості. Фортепіанні партії та Концерт для фортепіано Es-Dur  В.А Моцарта виконав молодий піаніст з Києва Антон Баришевський, який навчається в Національній музичній академії України. Він виступив неперевершенно і залишив свій акомпанемент позаду, особливо в другому колі фортепіанного концерту. Але з Симфонією № 7 Бетховена всі забули, що на сцені настільки молоді музиканти.
Оксана Линів привернула всезагальну увагу до цього твору музики. Композитор написав його тоді, коли був на шляху до повної глухоти. Симфонія як і раніше пропагує життєстверджуючу радість, а також глибоку сумбурність, а молоді музиканти виклалися на усі свої сили та отримали багато аплодисментів за чудові результати.
+ 0 -