В СБУ кипить робота. Чергове масштабне розкриття.

На сайті служби повідомляється, що її співробітники викрили масштабний механізм із привласнення у Києві комунального майна в особливо великих розмірах в інтересах бойовиків «ЛНР».
Так, встановлено, що група осіб з використанням реквізитів Брянківського міського суду Луганської області, що знаходиться на тимчасово окупованій території, підробила низку судових рішень, на підставі яких здійснювалась незаконна перереєстрація комунального майна в українській столиці.
Надалі незаконно відчужене нерухоме майно, яке переважно знаходиться в історичному центрі міста реалізовувалось афілійованим комерційним компаніям, засновниками яких були організатори оборудки.
За результатами проведених заходів, організатору схеми оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Слідчо-оперативні дії тривають. На незаконно відчужене майно накладені арешти, ініційовані судові позови органів прокуратури з метою повернення його у комунальну власність.
В роботі служби відмічається стрімка активність. В прес-центрі щоденно повідомляється про досягнення працівників по різним напрямках роботи СБУ, що є результатом правильно налагодженої роботи нового керівництва.
+ 0 -