This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Вибір зроблено: п’ята колона Кремля в Раді

Опрацьовано 100% голосів і за результатами голосування до парламенту України з 13% голосів вривається п’ята колона Кремля - політична партія «Опозиційна платформа – за життя».

Зрозуміло, що Медведчук, якого часто називають «п’ятою колоною» вважає ці обвинувачення «маячнею опонентів»: «Це маячня, яка не потребує коментарів. Хто сказав про «п’яту колону», він взагалі знає, що собою представляє п’ята колонна? Я думаю, що він навряд чи володіє цим питанням. Тому з приводу п’ятої колони та всього іншого – це маячня наших опонентів, які продовжують з нами боротьбу».

Ну що ж, для довідки: «П'ята колона» — організації та особи, чиї дії викликають тривогу у країні, а їхні зв'язки із закордоном залишаються таємницею для широкого загалу: диверсанти, саботажники, внутрішні вороги. Діяльність п'ятої колони поділяють на два періоди: мирний та воєнний час: воєнну п'яту колону, що діє безпосередньо під час агресії; політичну п'яту колону, яка використовується ворогом безперервно».

І де «маячня»?! Як можна інтерпретувати дії Медведчука, який:

-не визнає анексію Криму;

-підтримує видачу українцям російських паспортів;

-всупереч українського законодавства відвідує в Москві високопосадовців РФ;

-на міжнародних заходах (економічних, політичних форумах) просуває проросійські наративи та вигідну Кремлю інформацію;

-ведення бізнесу в РФ;

Єдине питання: як взагалі така особа може перебувати у складі Верховної Ради та займатися законотворчістю?! Чи не місце таким особам у в’язниці?!

+ 0 -