У Києві відбулася презентація проекту «Безпечний Інтернет та медіаграмотність»

В умовах гібридної агресії РФ проти України Службою безпеки приділяється велика увага проведенню правороз’яснювальної роботи серед української молоді щодо негативного маніпулятивного впливу соціально орієнтованих ресурсів мережі Інтернет. 
31 жовтня у Києві відбулася презентація проекту «Безпечний Інтернет та медіаграмотність», організованого Службою безпеки України спільно з Департаментом освіти і науки КМДА за підтримки Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» для учнів старших класів столичних шкіл.
Захід зібрав у Інноваційному парку «UNIT.City» двадцять найактивніших школярів із семи районів міста аби розкрити всі нюанси та підводні камені Інтернет-простору. «Ідея виникнення проекту з’явилася після обміну досвідом з нашими європейськими партнерами, а також після інцидентів зі школярами, які були залучені до протиправної діяльності з-за кордону», ‒ підкреслив представник СБ України.
Проект розрахований на 2018-2019 навчальний рік, він передбачає в кожному з районів Києва практичні заняття з формування в учнів та молоді навичок інформаційної безпеки під час користування соціально орієнтованими ресурсами мережі Інтернет. Проект спрямований на розвиток у дітей критичного мислення для формування власної обґрунтованої думки, ознайомленні з базовими інструментами перевірки інформації. Учасники також дізнаються про негативний вплив інформаційних матеріалів деструктивного характеру, поширюваних через соціально орієнтовані ресурси мережі Інтернет.

Прес-центр СБ Укр

аїни

+ 0 -