This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Цемах і MH17: що відомо про ключового свідка, якого випустив суд

"Зенітника ДНР" Володимира Цемаха, якого Апеляційний суд Києва випустив під особисте зобов'язання, вважають однією з причин затягування обміну в'язнями і полоненими між Україною та Росією.
30 серпня (день, коли нібито мав відбутися обмін між Києвом і Москвою, а інформпростір заполонили фейки про "літак , який вже сів у Києві") російський ресурс розслідувачів The Insider з посиланням на свої джерела, "знайомі з ходом переговорів", повідомляв, що Кремль справді додав Цемаха у список на обмін.
"Російська сторона поставила умову: без Цемаха обмін не відбудеться взагалі. За даними джерел, Володимир Зеленський поки що схиляється до того, щоб погодитися на цю умову, щоб повернути українських моряків і Олега Сенцова (вже узгоджених у списку на обмін), однак це може викликати сильне невдоволення з боку Голландії", - писали The Insider.
З однієї сторони, дуже хочеться повернути всіх українців, які є полоненими в Росії, а з іншої — Цемах ніщо не варта особистість для України, адже очевидним є факт, що у справі МН-17 винна російська сторона. 
+ 0 -