This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Колишній «глава ЛНР», який втік у Росію, вже арештований?

Ігор Плотницький, який в ході «перевороту» в самопроголошеній «ЛНР» у листопаді минулого року утік з Донбасу в Росію, уже під вартою стараннями ФСБ РФ. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.
За версією ресурсу «Росбалт«, Плотницього зі ще трьома представниками його «влади» — керівником адміністрації» Іриною Тейцман, начальником охорони Євгеном Селіверстовим і главою так званої «Державної телевізійної і радіомовної компанії ЛНР» Анастасією Шуркаєвою — 23 листопада 2017 року на кордон із РФ начебто доправили під конвоєм, де передали в руки ФСБ Росії.
«Зараз нібито всі вони утримуються під вартою на території Росії», — пише сепаратистське видання.
Окрім «спроби здачі Донбасу», Плотницькому і компанії інкримінують, пишуть сепаратисти, й інше.
«Затриманим інкримінують розтрату державних коштів, перевищення влади і посадових повноважень», — йдеться в повідомленні.
При цьому автор допису визнає, що ця його інформація не перевірена.
«Підтвердити її хоча б «напівофіційно» не вдалося (як і спростувати), але особливих підстав, щоб їй не вірити, немає», — заявляє автор.
Нагадаємо, що в листопаді минулого року в мережі було опубліковано відео, на якому людина, схожа на Ігоря Плотницького, йшла аеропортом.Потім були відомості сепаратистів, що Ігоря Плотницького бачили в Москві.
Фактично із початку грудня минулого року відомостей про нього не було ніяких — у мережі припускали, що Ігоря Плотницького могли ліквідувати, причому — ще в самопроголошеній «ЛНР».
ф1
+ 0 -