This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Баканов анонсував зміни в СБУ

 Реформа СБУ припускає скорочення штату і підвищення заробітної плати. Про це повідомив глава відомства на зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) виданню LB.ua у п'ятницю, 13 вересня. 
"У Верховній Раді я сказав про півтора місяці, які нам потрібно, щоб презентувати цей закон. Зараз ми над ним працюємо разом з іноземними партнерами. Ми повинні поділити функції між усіма правоохоронними органами", - заявив він.
 
З його слів, цей закон, у першу чергу, має усунути деструктивну конкуренцію між органами.
 
"Служба буде мобільна, нова, гнучка... Хочемо зробити закон таким, щоб він ні в кого не викликав взагалі ніяких питань", - запевнив він.
"Скорочення штату буде обов'язково. Про це говорити досить боляче, бо це, в першу чергу, штат - це люди. Скорочувати завжди неприємно, але це потрібно робити. Замість цього ми б хотіли передбачити в законі гнучку структуру СБУ і діяти від загроз, а не від функцій, які сьогодні нам пропонуються. Тобто, якщо виникає якась загроза, президент, наприклад, створює якийсь новий департамент у структурі СБУ. Якщо загрози більше немає, він цей департамент ліквідує. Так, мені здається, було б досить правильно. Все змінюється. І якщо, умовно, ще рік тому ми не приділяли стільки багато уваги кібербезпеці, то зараз це майбутнє", - сказав Баканов.
 
Він пообіцяв, що в СБУ також будуть підвищені заробітні плати.
 
"Реформа повинна починатися з людей. СБУ - це еліта правоохоронних органів. І наші люди повинні бути забезпечені належним чином. Якщо ви порівняєте, скільки отримує співробітник СБУ і скільки на аналогічній посаді отримує співробітник іншого органу, ви побачите, що перші в цій лінійці отримують на 30% більше зарплати", - сказав Баканов.
+ 0 -