Росіянина відправили за ґрати за участь у війні на боці «ДНР»

У Маріуполі суд засудив громадянина Російської Федерації до десяти років позбавлення волі за участь у бойових діях на боці бойовиків терористичної організації «ДНР». Про це повідомляєпрес-центр Служби безпеки України (СБУ).
«У лютому 2017 року, піддавшись російській пропаганді, громадянин РФ незаконно прибув до тимчасово окупованого Донецька, де вступив до терористичного угруповання «Оплот». У складі незаконних збройних формувань росіянин зі зброєю в руках охороняв підконтрольні терористам військові об’єкти, облаштовував блокпости бойовиків та здійснював їх патрулювання. Крім того він збирав інформацію про розташування та кількість сил і засобів антитерористичної операції, брав участь у бойових діях проти українських військових»
Прес-центр Служби безпеки України
Українські військовослужбовці у квітні 2017 року затримали росіянина у селищі Миколаївка Донецької області. За вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 332 Кримінального кодексу України, Орджонікідзевський районний суд Маріуполя призначив бойовику покарання у вигляді десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
+ 0 -