This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Вибори на Донбасі неможливі в присутності військових, Київ має контролювати кордон з РФ - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори на Донбасі не проводитимуться, доки там є військові.
"Ми підготуємо всі запобіжники. Ми з вами ніколи не підемо на те, щоб проводити вибори, якщо там є військові", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві.
Глава української держави наголосив, що виборів "під дулами кулеметів" в окремих районах Донецької та Луганської областей бути не може.
Зеленський зазначив, що вони мають відбуватися за українським законодавством.
Він також зазначив, що питання виведення військ має обговорюватися в "нормандському форматі".
"Якщо там (на території ОРДЛО - ІФ) будуть якісь війська, виборів не може бути", - наголосив глава Української держави.
Президент запевнив, що на той час, коли в ОРДЛО відбудуться вибори, ці території вже не будуть окупованими.
"Якщо ми хочемо, щоб вибори відбулися відповідно до законодавства України, ми розуміємо, що не може бути кулеметів, кордон має бути наш", - зазначив Зеленський.
У свою чергу повноважний представник Росії в ТКГ Борис Гризлов сказав після засідання в Мінську журналістам: "Усі учасники засідання контактної групи, зокрема і представники ОРДО і ОРЛО, узгодили "формулу Штайнмаєра" для її імплементації в українське законодавство. Отже, узгоджено порядок введення в дію закону про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей".
За його словами, також узгоджено графік розведення сил і засобів сторін у Петрівському й Золотому, початок виконання заходів графіка розведення запланований на 7 жовтня.
Учасникам вдалося синхронізувати питання підвищення безпеки з політичними питаннями, додав Гризлов.
+ 0 -