This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Формула Штайнмаєра: які позитивні зміни чекають українців

Українська сторона у Трьохсторонній контактній групі в Мінську погодила текст так званої «формули Штайнмаєра». Вона передбачає введення особливого статусу на окупованих територіях у день місцевих виборів. Якщо ОБСЄ визнає їх такими, що відповідають стандартам організації, то статус буде закріплено на постійній основі. Однак за яких умов такі вибори можуть відбутися — сторони не узгодили.
Позитивно і навіть дуже дуже позитивно оцінюється дана формула. По-перше, вона передбачає повне виведення військових формувань з ОРДЛО. По-друге, буде відновлений контроль над Державним кордоном України. І по-третє, передбачається проведення місцевих виборів відповідно до законодавства України. 
На політичному рівні ми вже побачили втілення заходів, які надають впевненості, — це обмін утримуваними особами. Також, це можуть бути спроби налагодити українсько-російські двосторонні відносини. Загалом, режим тиші поважають краще, ніж у попередні рази. Ми бачимо, що з 26 червня відбувається розведення військ у Станиці Луганській — можна сказати, нарешті! Це, у свою чергу, дозволяє почати відбудовувати відомий міст у Станиці Луганській.
Ми також бачимо більш позитивний і конструктивний настрій у Тристоронній контактній групі, де зустрічаються п’ять підписантів Мінських домовленостей. І я вважаю, ми також близькі до початку розведення військ у зонах ІІ і ІІІ, це Золоте і Петрівське.
Але щоб зберегти цю позитивну динаміку — необхідна постійна політична воля та певні кроки. Таким кроком і є «формула Штайнмаєра»
Загалом, «формула Штайнмаєра» — це насправді пропозиція щодо порядку виконання певних заходів, передбачених у Мінських домовленостях. Вона визначає, що спеціальний статус вступає у силу після того, як пройдуть місцеві вибори. Спочатку на тимчасовій основі, а потім, після визнання виборів такими, що відповідають міжнародним стандартам ОБСЄ та українському законодавству, закон вступить у силу на постійній основі.
Зовсім не розумію активістів які виходять мітингувати із гаслами «Ні - капітуляції», «Ганьба» і т.д. Вони вважають, що проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях – це капітуляція України перед агресором. Тож вимагали не визнавати будь-яких виборів на непідконтрольній території, відмовитися від запровадження особливого статусу Донбасу. 
Але вони не розуміють одного – якщо нічого не робити та не вживати жодних кроків, то війна на Сході буде продовжуватися і будуть гинути невинні люди, чиїсь батьки, сини та діти.
+ 0 -