This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Штайнмайєр відреагував на критику своєї "формули" щодо Донбасу

Президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр відкинув критику своєї "формули" щодо Донбасу, яку він запропонував ще будучи міністром закордонних справ Німеччини. Про це він заявив у понеділок, 7 жовтня, повідомляє DW з посиланням на dpa, передає УНН.
"Формула містить ніщо інше, як спробу перетворити великі кроки, які обидві сторони конфлікту не були готові робити, в серію маленьких", - сказав Штайнмайєр.
За його словами, дії та їх послідовність варто обговорювати.
Президент Німеччини зазначив, що три роки тому переговори в "нормандcком форматі" в Парижі не просувалися - незважаючи на те, що було зрозуміло, що слід реалізувати в рамках мінських угод, для обох сторін це були занадто серйозні дії.
Він також відкинув думки про те, що на утримання його "формули" сильний вплив зробила Росія.
Штайнмайєр висловив здивування у зв'язку з полемікою навколо його "формули" в Україні і зазначив, що в переговорах по ній раніше брав участь колишній президент країни Петро Порошенко.
+ 0 -