This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

В Україні набирає популярність флеш-моб # ГолосДонбасса

 В Україні набирає популярність флеш-моб #ГолосДонбасса, він полягає в зверненнях жителів Сходу України, які були змушені виїхати зі своїх міст, покинути свій будинок через російську агресію в 2014 році.

Всі звернення були записані російською мовою, до того ж учасники підкреслили, що вони вільно розмовляють російською мовою як в 2019, так і до 2014 року по всій території України. Це ще раз показує надуманість міфу – «притеснения русскоязычных граждан» яким Росія користується вже близько 30 років.
З формулюванням «защита русскоязычного населения» знайомі багато країн: Нагорний Карабах, Придністров’я, Осетія, Грузія, Чечня і, на жаль, Україна. Але потрібно чітко розуміти, що захист носіїв російської мови Росією розглядається виключно у вигляді силовий агресії, встановлення своїх бандитсько-теророристичних угруповань на чолі захоплених територій.
Дивлячись на процеси в Каталонії, Парижі та інших гарячих точках Європи, ви неодмінно побачите сліди російських інтернет-ботів. Російська медіа машина пропаганди в Інтернеті націлена на розпалювання ворожнечі між людьми яка призводить до ненависті і насильства !!! Ніяких загальних цілей з мітингувальниками вони не підтримують, мета російських ботоферм – хаос і безлад. Про російське втручання в соцмережах не раз заявляли спецслужби країн Євросоюзу. Звичайно, «найвпливовіша людина світу» В. Путін заперечує свою причетність до цих мерзенним злочинам, віджартовується і ухиляється від прямих відповідей.
Так само відбувається з українським Кримом і Донбасом. Загинуло більше 15000 чоловік. У відповідь ми чуємо: це все бойовики, шахтарі, Росія тут ні до чого, референдум начеб то організували місцеві жителі, #іхтамнет і т.д. Нахабна брехня влади РФ залишається безкарною. Україна зібрала достатньо доказів і надала їх в міжнародний суд в Гаазі.
Найсильнішим протиотрутою в цьому випадки є громадянські ініціативи, які нівелює брехня пропаганди РФ.
Ми всі знаємо, що українському Донбасу зараз дуже важко, кожен день в тих місцях помирає людина, кожна мати молиться що б це був не її син. І це сумно. Давайте допоможемо жителям Сходу України в їх прагненні залишитися в своїй країні і позбутися від російської орди.
Підтримаємо громадянську ініціативу українців, запишемо відеозвернення до Путіна і покажемо, що ми проти російської агресії.
Записуємо відео і додаємо:
#ГолосДонбасса; #Іхтамнет, #россійскаяагрессія
#Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s voice
#ГолосДонбасса #Іхтамнет #россійскаяагрессія #Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s_voice
+ 0 -