"ЗСУ наступають": російська пропаганда знову поширює фейки

Російсько-окупаційні війська вкотре розповсюджують чутки про начебто наступ ЗСУ на окупованій частині Донецької та Луганської областей.
Про це повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.
«За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування російських окупаційних військ посилює проведення заходів з введення в оману населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Зокрема, суспільству нав'язується переконання у зростанні загрози активізації бойових дій з вини Об'єднаних сил шляхом розповсюдження чуток і публікації неправдивих та викривлених повідомлень у місцевих так званих «засобах масової інформації», - заявив речник.
За словами Гуцуляка, російськими пропагандистами використовується дезінформація про підготовку до наступу Збройних сил України. Це робиться з метою виправдання застосування до рядового і сержантського складу з'єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ сурових покарань за недотримання пильності в умовах тривалого перебування цих підрозділів у стані підвищеної бойової готовності на передових позиціях, поінформував речник. 
+ 0 -