Українські спецслужби затримали переговірника Рубана: що відомо

 Служба безпеки України затримала 8 березня керівника українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана при спробі перетину кордону з забороненим "товаром". Ця інформація надійшла відразу від двох людей.
"Рубана пов'язали. Зі святом, дівчатка!", - написав у своєму мікроблозі в Twitter журналіст Олег Челахов.
Про подробиці розповіла відомий український волонтер Гайде Різаєва з посиланням на джерела в СБУ.
"Ай да Рубан! Ай да "генерал"! Багатьом відомий в своїй дивовижної здатності привласнювати собі звання "генерала-обмінника", "героя-визволителя" Рубан Володя (він же Гарбузюк) "залетів" під можливість поповнити "обмінний фонд України". Він був затриманий нещодавно в Майорську нашими спецслужбами", - повідомила вона.
Затримання відбулося на дорозі між окупованою Горлівкою та підконтрольним Україні містом Бахмут.

"На совісті цього "не знаю, як його назвати" сотні зданих в полон за "красивою і продуманою ФСБ" схемою наших хлопців. Сотні покалічених доль і смертей, смерть мого батька і моєї дитини, якій від побиттів у полоні так і не дали з'явитися на світ. "Схемки і темки" даної людини часто були успішними. Але, скільки мотузочці не витися - кінець все одно буде. І з цим "кінцем" зіткнуться всі, хто в цій антиукраїнській схемі", - зазначила волонтер.
Вона додала, що інформація надана з достовірних джерел.
Поділитися
зображеннямТовар
Єгор Карпенко, Facebook
2/7
"Так що "готуйтеся ще 3 хлопчика і 2 сестрички-героїні"! Я думаю, що обміняємо ми вас гідно 1/30, як мінімум. Інформація надана з достовірних джерел спецслужб України", - резюмувала Різаєва.
Пізніше з'явилася інформація, що Рубана доставили в Маріупольське СІЗО.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що затримання Рубана не випадково.
Український журналіст Петро Шуклінов натякнув, кого затримають наступним.Chelahov@chelahov

Рубана повязали)))) С праздником, девочки!)27 лютого 2017 року СБУ затримала при перетині лінії розмежування. Спеслужби пояснили, чому затримали керівника українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус".
Сам Рубан заявив, що СБУ забрала у нього пропуск на в'їзд в "Л/ДНР" і заборонила перевозити полонених.
+ 0 -